De Oester & de Mossel

Leer alles over De Zeeuwse Oester en de mossel. Geniet u ook zo van deze delicatesse? Ga dan mee en leer alles over deze indrukwekkende schelpdieren.

We beginnen de dag in Yerseke met koffie en een echte Zeeuwse bolus en u krijgt een film te zien over de mosselvisserij. Vervolgens brengen we een kort bedrijfsbezoek aan een mossel of oesterbedrijf. Hierna rijden we naar de haven en de oesterputten. Een deskundige gids zal u de gehele morgen voorzien van alle informatie. Na afloop van het bezoek rijden we naar Kruiningen voor een koffietafel met kroket.

Vervolgens brengen wij u naar Goes. Goes is de enige plaats met stadsrechten op Zuid Beveland. De boeiende geschiedenis van Goes is nog af te lezen aan de vele monumenten die stad telt. De stadsgidsen nemen u mee langs alle bezienswaardigheden van historisch Goes. U kunt de dag afsluiten met een drankje in een van de vele cafés aan de Grote Markt.

Bijzonderheden: Oesterperiode van september tot mei en de mosselperiode van juli tot en met april.

Afbeeldingen

Offerte

Vraag een offerte aan